FERHUNDE HANIM KINA KONAĞI

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

NEDEN BİZ?

Tarihi dokusuna uygun olarak restore edilmiş mekânımız tüm katılımcılara unutulmaz bir zaman yaşatacağından kuşkumuz yoktur. Ferhunde Hanım Konağı bahçe büyüklüğü bakımından Ankara Hamamönü bölgesinde bulunan mekânlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Konağımız iki katlı olup iç mekânımız yaklaşık 200 m2, dış mekânımız ise 220 m2 dir. Toplamda 450 kişi misafir kapasitemiz bulunmaktadır. Misafirlerimiz etkinlikleri boyunca hem iç mekânı hem de dış mekânı kullanabilmektedir.

BULUNDUĞUMUZ BÖLGE

Ferhunde Hanım Konağı, Ankara’nın Hamamönü semtinde bulunmaktadır. Hamamönü Ankara ilinin Altındağ ilçesinde bulunan tarihi bir bölgedir. Tarihi Karacabey Hamamı, İstiklal Marşı’nın yazıldığı Mehmet Akif Ersoy Parkı ve parkın içerisinde Mehmet Akif Ersoy Müze Evi, Taceddin Sultan Camii, Hacı İlyas Camii, Hacı Musa Camii, Sarıkadı Camii, Mehmet Çelebi Camii bu bölgede yer almaktadır.

Bizler, Şirketimizi mutluluk saçarak büyütmek istiyoruz. Bunun içinde mutlu bireyler, mutlu paydaşlara hizmet vermekten dolayı kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Kısaca bizler paradan ziyade paranın bir gösterge olmadığı değerlere inanan mutlu bir şirketiz, sizlerinde mutluluklarına talibiz.

“Ferhunde Hanım Konağı” olarak bizler dış mekanımızda asalet ve ihtişamı çağrıştırdığı için mor rengi, iç mekanımızda ise değişimi simgelediği için turkuaz rengini sizler için tercih ettik.

Bizler, kendimizi kısaca “Mutluluğun paylaşıldıkça çoğaldığını görmenin huzurunu yaşıyoruz…” ifadesiyle anlatmak istiyoruz. Çünkü bizler mutlu birlikteliklere, sürpriz doğum günlerine, tatlı dost sohbetlerine, mezuniyet eğlencelerine bir iz bırakıyoruz. Ferhunde Hanım Konağı olarak tercih edilmenin keyfini ve huzurunu yaşıyoruz.

Ankara’nın tarihi semti olan Hamamönü’nün bahçesi en büyük konağı Ferhunde Hanım Konağı’dır. Bu da siz misafirlerimize rahat bir etkinlik yapmalarına olanak sağlamaktadır.